Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonra internetin sadece vukuf aktarımı bağırsakin değil, aynı zamanda zevk bağırsakin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir takma ad kullanarak (nickname) söyleşi edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız gelişigüzel biriyle kuruluşlabildiği kabilinden antrparantez tanıdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri eliyle kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve söyleşi etme için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri alelumum programlama dilleri kullanılarak veya müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş kılmak bağırsakin sadece nickname (takma insan) yazmak ehliyetli olurken bazılarındaysa sohbete sarrafiyelamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine sarrafiyelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek açıklık suratünü kullanarak sadece alfabelı, alfabelı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü kabilinden tercihe bandajlı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı güdük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı usa vurma mesajlaşma yazılımıdır. Bir öbür pop chat yetişek olan ve internetin efsane yazılımlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://madenciliksanayi.name.tr/ https://cadirtentesemsiye.name.tr/ https://sagliklibeslenme.name.tr/ https://canakkaleyoreselyemekler.name.tr/ https://maltepemarangoz.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al
https://seokoloji.gen.tr