Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, faik lisans eğitimini Değer Katışıksız Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Idare ve Organizasyon düzlükında İstanbul Münevver Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye kesimünde bellik yapılışu, yönetimi, izlemsel bellik planlaması ve Türkiye’de ilk yol önemli üniversite müesseselerinin Master Franchise gestaltlanma projesini gerçekleştirmiş ve başarıyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze derece terbiye kesimünde ev olarak birbir hayli markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En mehabetli ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden kellelayarak cihan geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, sanat, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası hareketli çallıkışmalar yürüten KALKO, birbir hayli ayak topu, basketbol karavaşübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene reislik yaptığı dönemde tam 32 sene sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde mahal aldığı Cesimçekmece Basketbolspor ise Beko Basket Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin yanı düzen Türkiye’nin en mehabetli özel okul ve ağırşak derneği olan TÖDER’de 6 yıldır yönetim kurulunda mahal almaktadır.

KALKO, terbiye düzlükında yaptığı başarılı girizgâhimlerden dolayı birbir hayli toplantı, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Senenin Yetişek Girizgâhimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu içtimai yardımlaşma vakfında terbiye düzlükında projeler yürütmektedir. Her sene birbir hayli öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde rahmetli babası Resul Kalko’nun adını nâkil bir anaokulu ve ilkokul ile yan yana öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Ulusal Yetişek Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://madenciliksanayi.name.tr/ https://cadirtentesemsiye.name.tr/ https://sagliklibeslenme.name.tr/ https://canakkaleyoreselyemekler.name.tr/ https://maltepemarangoz.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al
https://seokoloji.gen.tr